Pelaaja comtoise70 julkaisi viestin 20/04 10:14 ZooValley foorumilla: ZooValley muut kuin tilit . Vastaa häntä ZooValley ja vaihda muiden pelaajien kanssa

Pirates Scratch lippu
Jäljellä olevien lippujen määrä:662 / 1500
ansaita 1 500,00 EUR
löytää
Scratch Ticket Tutti Frutti
Jäljellä olevien lippujen määrä:5257 / 9600
ansaita 100,00 EUR
löytää
Löydä Carott ja Kid
Carrot' and Kid Booty Carrot' and Kid
ansaita älypuhelin Cubot P80 -puhelin
löytää
Tutustu Zombie-akatemiaan
Booty Zombie Academy -peli
ansaita ja älypuhelin Poco F4 Gt 5G
löytää
Löydä veitsien päällikkö
Veistemestari
Ole Ninja veitsien mestari!
löytää

aihe:  muut kuin tilit
webmaster
1634 
20/04/2009 16:04:13

Hei 🙋

ongelmasi on vain MadPoints- saldosi näytön päivittäminen. Et ole menettänyt yhtään MadPoints-pistettä , ne on rekisteröity tilillesi!

Tämä ongelma ilmenee joskus tietyissä selaimissa (erityisesti Internet Explorerissa). MadPoints- saldosi tarkistamiseen on ratkaisu: kirjaudu ulos sivustolta (klikkaa ilmaispelien saldosi oikealla puolella olevaa "kirjaudu ulos") ja kirjaudu sitten takaisin sisään käyttäjätunnuksellasi ja salasanallasi. Tietosi päivitetään.

Jos olet epävarma, voit ottaa yhteyttä asiakaspalveluun.

Hyvät pelit!
Verkko'

comtoise70
20/04/2009 10:14:28

Hyvää huomenta
On kulunut useita päiviä, kun ymmärrän, että ansaittuja pisteitä ei hyvitetä, vaikka ostan pelejä tänään yli 6000 pistettä , se ei ole reilua, koska maksan krediittejä, korjaa tämä ongelma
Kiitos



DreamCentury-tuotemerkki
Ilmaisia ​​pelejä ilman ostovelvoitetta, ilmaisia ​​pelejä ja lahjoja

© Copyright 1999-2026 - DreamCentury Entertainment - Kaikki oikeudet pidätetään